Olej dla Kobiet 250ml
search
  • Olej dla Kobiet 250ml

Olej dla Kobiet 250ml

34,99 zł
Brutto

Mieszanka 4 olejów dla aktywnych i dbających o zdrowy tryb życia kobiet.

Olej dla kobiet jest  każdej która chce prowadzić zdrowy tryb życia, dbając o zrównoważona dietę. Kompozycja olejów naturalnie wspiera funkcjonowanie kobiecego organizmu, poprawia wygląd skóry i włosów. 

Olej lniany to naturalne i wyjątkowe wsparcie organizmu. Przyspiesza metabolizm, usuwa zbędne produkty przemiany materii organizmu, pomaga zwalczać zaparcia. Olej lniany ma właściwości zmiękczające i regenerujące dla skóry i włosów. 

Olej z ostropestu znany głównie z dobroczynnego wpływu na wątrobę. Zawiera duża ilość sylimaryny, która przyspiesza detoksykację organizmu i wspiera gospodarkę lipidową. Charakteryzuje się bardzo korzystnym wpływem na skórę, ponieważ zawiera duże ilości witaminy E. Olej z ostropestu świetnie nawilża i regeneruje skórę a  regularne stosowanie do olejowania włosa  zmniejszy jego łamliwość, nawilży i odżywi 

Olej z lnianki rydzowej pomoże zadbać o Twoje serce. Pomaga zapobiegać problemom z pamięcią kłopotom ze wzrokiem wspiera leczenie depresji. W oleju z lnianki jest bardzo duża witaminy E, która wzmacnia ściany naczyń krwionośnych chroni krwinki przed wczesnym rozpadem.  

Olej z wiesiołka jeden z najskuteczniejszych olejów dla zdrowia kobiet pomaga utrzymać gospodarkę hormonalna. Może być stosowany w celu łagodzenia bólu piersi, dolegliwości związanych z zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Olej z wiesiołka pozytywnie wpływa na kondycje skóry, hamuje zmiany trądzikowe czy problemy z łuszczycą. Stosuje się go w leczeniu nadwagi i niepłodności. Olej z wiesiołka może pomóc kiedy włosy są słabe i wypadają. 

Skład oleju:

Lniany 35%, Lnianka 25%, Ostropest 20%, Wiesiołek 20%

Termin przydatności: 3 miesiące

27 sztuk
Nowy
Komentarze (1)
Oceń