Paczki wysyłamy od poniedziałku do środy, aby nasze oleje nie przebywały przez weekend w magazynach przeładunkowych.

Chroni to oleje przed zbyt długim pobytem w wyższych niż zalecane temperaturach, paczki docierają szybciej a Wy jesteście bardziej zadowoleni ;)

Każdy olej jest zabezpieczony zaprojektowanym specjalnie do tego styropianowym termosem a do wypełnienia paczki używamy materiałów z recyklingu oraz ekologicznych biodegradowalnych wypełniaczy pochodzenia naturalnego.

Robimy co w naszej mocy by koszty wysyłki były jak najniższe, jednak na wiele czynników nie mamy wpływu. 

Korzystamy ze sprawdzonej przez nas firmy kurierskiej DPD, paczki dochodzą zazwyczaj na drugi dzień roboczy, są poszanowane i ich jakoś i wygląd po dotarciu do Was nie budzi zastrzeżeń. Wysłaliśmy już setki paczek i nie było potrzeby żadnej z nich reklamować.

Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający poprawną procedurę.

W wiadomości e-mail znajdą się informacje o rodzaju wysyłki - czy to paczka za pobraniem, czy przedpłata na konto lub odbiór osobisty - w zależności od Państwa wyboru,

Po otrzymaniu tej wiadomości, w przypadku przedpłaty, prosimy o dokonanie przelewu na kwotę zamówienia, a po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie wysłany.

Istnieje możliwość wyboru przesyłki wysłanej za pobraniem, wtedy płatność przyjmuje kurier przy dostarczeniu paczki. Nie musicie Państwo dokonywać przelewu wcześniej.

W razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu!

Pozdrawiamy Was! Ekipa Olejarni Oliviak