Olej Lniany Tradycyjny
search
  • Olej Lniany Tradycyjny

Olej Lniany Tradycyjny

11,99 zł
Brutto

Źródło kwasu omega 3

pojemność: 100ml
Ilość

Olej Lniany Tradycyjny OLIVIAK 

 

Olej lniany jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3i omega-6.Pomaga obniżyć cholesterol. Wspiera pracę jelit. Olej lniany tradycyjny ma zastosowanie w kuchni; do sałatek, koktajli i wszelkiego rodzaju potraw na zimno.  

Szerokie zastosowanie ma też w kosmetyce. 

 

SKŁADNIKI OLEJU 

 

Do produkcji oleju używamy ziarno uprawiane w rodzinnym gospodarstwie, suszone naturalnym procesem po skoszeniu z pnia, nie używamy środków chemicznych 

 

TŁOCZENIE OLEJU 

Tłoczenie oleju odbywa się tradycyjną metodą, jest to bardzo popularny i uwielbiany przez mieszkańców Roztocza. 

Co oznacza tradycyjny? 

Tradycyjny, bo wykonany zgodnie z tradycyjną, stosowaną od dziesięcioleci metodą. Ziarna Lnu poddaje się rozdrobnieniu, delikatnym nawilżeniu oraz prażeniu a dopiero później wytłaczany jest olej za pomocą prasy tłokowej. Dzięki zachowaniu tego procesu, doświadczeniu i dbałości uzyskujemy przepyszny olej - charakteryzujący się wyjątkową barwą, zapachem i smakiem. Prawdopodobnie należysz do grona osób, które nigdy nie zaznały jego zapachu i smaku, ale masz okazję to zmienić! 

TERMIN PRZYDATNOŚĆI I PRZECHOWYWANIE 

Termin przydatności to 3 miesiące od daty produkcji. Olej należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu najlepiej w lodówce. 

DOSTĘPNOŚĆ I WYSYŁKA 

Nasze oleje wysyłamy od poniedziałku do środy tak aby nie spędzały w transporcie weekendów tylko jak najszybciej ocierały do klientów 

Tłoczymy małe ilości wiec mamy cały czas świeży olej. Pojemności to 250ml, 500ml 

 

99 sztuk
Komentarze (0)