Olej Słonecznikowy
search
  • Olej Słonecznikowy

Olej Słonecznikowy

15,99 zł
Brutto

Olej słonecznikowy to prawdziwa skarbnica witamin i minerałów. Zawiera kwasy tłuszczowe Omega-6 oraz Omega -9 bogaty w witaminę E Beata-karoten i lecytynę oraz witaminę F

pojemność: 250ml
Ilość

Olej słonecznikowy to prawdziwa skarbnica witamin i minerałów. Zawiera kwasy tłuszczowe Omega-6 oraz Omega -9 bogaty w witaminę E Beata-karoten i lecytynę. Pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, spowalnia proces starzenia skóry, wspiera układ trawienny, obniża poziom złego cholesterolu. Olej słonecznikowy zawiera witaminę F, witamina pomaga w walce z trądzikiem, wypryskami i innymi chorobami skóry. Regularne ssanie oleju słonecznikowego pozwoli Ci na zmniejszenie ryzyka rozwoju groźnych schorzeń oraz redukcję już istniejących dolegliwości. Stosowany może być na wiele sposobów, sprawdza się w kuchni jak również w pielęgnacji skóry i włosów. 

SKŁADNIKI OLEJU 

Olej słonecznikowy jest z nasion, które pochodzą od sprawdzonych dostawców 

TRADYCYJNE TŁOCZENIE OLEJU 

Bity olej jest metoda tradycyjna dla naszego regionu.

Co znaczy tradycyjnie ?

Ziarna są zmielone następnie delikatnie nawilżone. Proces odparowania polega na tym że ziarno jest podprażane. A na końcu za pomocą prasy hydraulicznej jest wyciskane. Prasa hydrauliczna pozwala na dokładne ustalenie ciśnienia wyciskania, co pozwala ograniczyć temperaturę wyciskanej miazgi i dodatnio wpływa na smak i zapach oleju. Tradycyjna metoda tłoczenia wydobywa piękny u wyrazisty smak i zapach oleju 

TERMIN PRZYDATNOŚCI I PRZECHOWYWANIE 

Termin przydatności to 6 miesięcy od daty produkcji. Olej należny przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu najlepiej w lodówce. 

DOSTĘPNOŚĆ I WYSYŁKA 

Olej jest zawsze świeży ponieważ nie tłoczymy dużych ilości. Pojemności to 250ml, 500ml 

Nasze oleje wysyłamy od poniedziałku do środy tak aby nie spędzały w transporcie weekendów tylko jak najszybciej ocierały do klientów. 

92 sztuk
Komentarze (1)
Oceń