Olej Len Złoty
search
  • Olej Len Złoty

Olej Len Złoty

11,99 zł
Brutto
  • Delikatny smak bez nuty goryczki
  • Źródło łatwo przyswajalnych kwasów Omega-3
  • Z najlepszych nasion lnu złocistego własnej uprawy
pojemność: 100ml
Ilość

Olej Len Złoty tłoczony na zimno uznawany za najbogatsze, znane, roślinne źródło kwasu alfa-linolenowego należącego do grupy omega-3. w oleju tym  wynosi około 60%. Olej pomaga w leczeniu nowotworów. Świetnie poprawia pracę jelit, pomaga w problemach trawiennych znajduję. Polecany osobom, które mają problemy z układem krążenia. Ma zastosowanie w kosmetyce do stosowania w olejowaniu włosów czy smarowania skóry W kuchni idealny do sałatek, wszelkich potraw na zimno. 

Podgrzewany traci swoje składniki odżywcze a nawet staje się szkodliwy z uwagi na niską temperaturę spalania. Spożywać można wyłącznie na zimno! 

.

SKŁADNIKI OLEJU 

Do produkcji oleju używamy ziarna LNU ZŁOTEGO uprawiane w rodzinnym gospodarstwie, suszone mechanicznie a nie chemicznie! Nie stosujemy desykacji - brak glifosatu = zdrowsza żywność! 

TŁOCZENIE OLEJU 

Olej jest tłoczony metodą na zimno – za pomocą nowoczesnej prasy ślimakowej, w temperaturze do 38 stopni Celsjusza. Dzięki tej metodzie składniki zachowują wszelkie wartości odżywcze. 

TERMIN PRZYDATNOŚCI I PRZECHOWYWANIE 

Termin przydatności to 3 miesiące od daty produkcji. Na każdej butelce jest oznaczona dokładna data przydatności do spożycia. 

Olej należny przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu najlepiej w lodówce. 

DOSTĘPNOŚĆ I WYSYŁKA 

Tłoczymy małe ilości wiec mamy cały czas świeży olej. Pojemności to 100ml, 250ml, 500ml. 

Nasze oleje wysyłamy od poniedziałku do środy tak aby nie spędzały w transporcie weekendów tylko jak najszybciej ocierały do klientów. 

100 sztuk

Zobacz także

Komentarze (1)
Oceń