Olej Lniany tłoczony na zimno
search
  • Olej Lniany tłoczony na zimno

Olej Lniany tłoczony na zimno

19,99 zł
Brutto

Olej lniany tłoczony na zimno 

pojemność: 250ml
Ilość

Olej lniany naturalne i wyjątkowe wsparcie dla naszego organizmu. Cenne źródło kwasów omega-3 i omega- 6. Olej lniany chroni przed chorobami układu krążenia, jest pomocny w walce z nadciśnieniem, ponieważ obniża ciśnienie krwi. Przyśpiesza metabolizm, usuwa zbędne produkty przemiany materii z organizmu, pomaga zwalczać wrzody, zaparcia i zgagę. Olej ma działa przeciwzapalnie, wspomaga pracę układu nerwowego. Wzmacnia odporność organizmu.

Olej lniany tłoczony na zimno znajduje zastosowanie w kuchni do sałatek wszelkich potraw na zimno. Podgrzewany traci swoje składniki odżywcze a nawet staje się szkodliwy z uwagi na niską temperaturę spalania. Spożywać można wyłącznie na zimno!

Ma zastosowanie w kosmetyce do stosowania w olejowaniu włosów czy smarowania skóry

SKŁADNIKI OLEJU

Do produkcji oleju używamy ziarno uprawiane w rodzinnym gospodarstwie, suszone mechanicznie a nie chemicznie!

TŁOCZENIE OLEJU

Olej jest tłoczony metodą na zimno – za pomocą prasy ślimakowej w temperaturze 38 stopni Celsjusza. Dzięki tej metodzie składniki zachowują wartość

TERMIN PRZYDATNOŚĆI I PRZECHOWYWANIE

Termin przydatności to 3 miesiące od daty produkcji. Olej należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu najlepiej w lodówce.

DOSTĘPNOŚĆ I WYSYŁKA

Tłoczymy małe ilości wiec mamy cały czas świeży olej

Nasze oleje wysyłamy od poniedziałku do środy tak aby nie spędzały w transporcie weekendów tylko jak najszybciej ocierały do klientów. Pojemności 250ml, 500ml

71 sztuk
Komentarze (4)
Oceń